ВИЦ

Во училиштето научивме :
- Да џвакаме мастики со затворена уста.
- Да спиеме со отворени очи.
- Да пишуваме СМС-пораки без гледање во телефонот.
- Да се преправаме дека го разбираме секој збор што ќе го каже професорот.
- Да лажеме.
- Да се преправаме дека пишуваме.:)
-Да ги декорираме кориците на тетратките.
И кој тврди дека училиштето не е корисно?

ТОП ВИДЕО

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 04 Октомври 2017 07:35 Занимливости
Зајчињата јадат многу слатко... ќе ви се пријаде и на вас

Снимката со двете мали зајачиња што грицкаат магдонос ги воодушеви корисниците на социјалните мрежи...Тие само стојат покрај чинијата и уживаат додека го јадат својот оброк. Нема никакви буткања, оти својата храна ја поделуваат на подеднакво на секој колку што треба.

Особено впечатливо е начинот на кој грицкаат со устата и нивните интересни капи што ги носат на главата. Погледнете го видеото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Во денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Славниот брод „Љубов Орлова“ со години талка по Атлантскиот Океан празен...
Џон Колисон е најмладиот светски милијардер, кој се прослави со Stripe...
Генијалецот што ја измислил струјата е секојдневно на медиумите...
Само искуството може да не научи во животот, со малку совети од постарите...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...