ВИЦ

Дечко и се обраќа на некоја девојка:
- Извини девојче татко ти да не е терорист?
- Ееееј дечко ја знам форава, како демек сум бомба а?
- Не ма, грда си како талибанец.


ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 04 Октомври 2017 07:35 Занимливости
Зајчињата јадат многу слатко... ќе ви се пријаде и на вас

Снимката со двете мали зајачиња што грицкаат магдонос ги воодушеви корисниците на социјалните мрежи...Тие само стојат покрај чинијата и уживаат додека го јадат својот оброк. Нема никакви буткања, оти својата храна ја поделуваат на подеднакво на секој колку што треба.

Особено впечатливо е начинот на кој грицкаат со устата и нивните интересни капи што ги носат на главата. Погледнете го видеото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Џеф Безос, сопственикот на Amazon, донираше часовник кој ќе биде инсталиран како „сим...
Секоја успешна жена морала да помине низ различни фази од животот...
Ноќен кошмар е да ви се запушат цевките кога живеете во стан...
Многу трудници се воодушевени со оваа иновативна маска за стомакот...
Следните хороскопски знаци не трпат неверство и грубост, тие веднаш ги отстрануваат т...
Цвеќињата може секаде да го најдат своето место...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...