ВИЦ

Македонија ја бомбардирала Америка. После една недела Обама излегува изнервиран на конференција:
- Ќе видите вие Македонците, само кога ќе ве најдеме на картата!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 10 Ноември 2017 18:19 Занимливости
Можете ли да го најдете џуџето на сликата
На оваа слика има многу елементи што ви го отежнуваат решавањето на задачите...За оваа слика имате задача да го пронајдете џуџето. Имате многу дрвја, златен пат и уште неколку ситници поради кои ќе ви се отежни задачата. Пишете ни во коментар колку време ви беше потребно да го откриете малото човече?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Кучето на британската војска спаси животи на војници во Авганистан, затоа денеска е о...
Мистичниот остров откриен во средината на Тихиот океан, предизвикал надеж дека Атланд...
Барби сака да биде прифатена од сите етнички заедници и нации во светот...
Поради неквалитетна работа, челните луѓе на Nissan се откажале од платата...
Ве советуваме кои зборови да не ги користите секојдневно со цел да изгледате и звучит...
Железничката компанија во Јапонија се извинила оти возот тргнал 20 секунди порано...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....