ВИЦ

Забар

Мујо и Фата забрзано влегуваат кај забар и Мујо уште од врата вика:
- "Докторе, треба да извадите заб, но без анестезија.Само извадете го набрзина и завршете со тоа."
Забарот во неверување вика:
- "Леле господине, би било добро сите пациенти да се така храбри! За кој заб станува збор?"
Мујо се врти и вика:
- "Фатоо, дојди покажи кој заб те боли!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 13 Ноември 2017 15:29 Занимливости
Работна понуда за Канкун што не се испушта
Канкун има работна понуда што не се испушта, на едно од најубавите места во светот...Понудата е 10.000 долари месечна заработка на Kankun.com за работно место како туристички промотер. Работата се однесува за атрактивни туристички дестинации во Јужна Америка, а условот е да останете 6 месеци таму.

Поволно е тоа што не ви треба ниту искуство во работата. Треба да бидете друштвени и динамични, да знаете англиски и шпански јазик и се што треба за да сте промотер на убавините и туризмот на Канкун. Сајтот до 25. декември ќе ги одбере најдобрите, кои треба да испратат видео зошто тие се вистинските кандидати за работното место и да го пратат до 17. декември.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Дијамант со исклучително висок квалитет...
Автобус со чешки туристи се заглави во Задар...
Научен доказ дека со пријателите имаме многу заеднички нешта...
Дали сте биле приморани да кажете "Да"...
Девојката глуми,пишува песни и живее самостојно...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...