ВИЦ

Го гони бик Мујо околу куќата, а Фата му вика:
- Не трчи така брзо, ќе добиеш инфаркт!
- Подобро инфаркт, отколку теле!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 09 Јануари 2018 10:00 Занимливости
Интересна мешалица за правење кафе

Ова е навистина интересен начин за да си подготвувате кафе...


Секоја чест за иноваторот што смислил начин за да изработи оригинална мешалица и кафе-варка за подигнување на нашиот метаболизам.

Верувајте, дефинитивно ќе ви се допадне она што ќе ви го покажат на видеото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ангела Арентс е најплатена е во компанијата Apple, која е нејзината тајна за успех...
Лотосовиот цвет има големо значење за одредени култури...
Не го постираме ова со цел да ви кажеме рецепт, туку конструкција за правење на торта...
Скриена камера со која се експериментира кој ќе собере повеќе пари...
Овие трикови со вода дефинитивно ќе ви се допаднат...
Го привлекуваме секогаш она за коешто размислуваме...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...