ВИЦ

Која е новогодишната песна со убави желби за наредната година?

- Плааатоо, платоо, порасни уште два - три пати, за да можам зимава, да си платам кредит - рати.

ТОП ВИДЕО

Детето не дозволува на таткото да ја погуби кокошката...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 11 Август 2017 19:40 Хумор
Мачето нема рамнотежа ама знае да се забавува

Малото маче не дозволува неговата посебна состојба да му биде пречка во секојдневниот живот...Мачето си има проблем со своите моторички способности поради своите моторички способности. Еден дел од мозокот на Ози не е целосно развиен, па така од раѓање има проблем со движењето и постојано изгледа како да се клати.

Мачето е сепак полно со живот и знае како да ужива, погледнете на видеото одоздола:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Моментот кога кучето мислеше дека вратата му е затворена, ако и воопшто мислеше...
Ставиле постер со порно ѕвезда на сред нива...
Кучето и прасето сакаат само да си играат...
Како вие си го минете викендот...
Малите луѓе се секогаш интересни...
Во Португалија започна годишниот карневал, кој е популарен по политичката сатира...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Ване Лесноски од Прилеп синоќа доби во обложувалница над поло...
Германија | Медиумите од Полска пренесуваат дека Роберт Левандовски ја пре...
Италија | Информациите од Италија велат дека Џиџо Донарума ќе го напушти во...
Италија | Поранешниот играч на Интер, Џофри Кондогбија минатата година го ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...
Сексапилната Каролина целосно расоблечена...