ВИЦ

Влегува полицаец во бурекџилница. Застанал во редот и чека и некое
дете пред него вика четврт со месо, а полицаецот од позади се дере ТРЕТ
СО СИРЕЊЕ!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 09 Ноември 2017 18:50 Хумор
Моментот кога ќе се внесете во улогата

Детето на последната маса се внесе во улогата...Ние не знаеме во што се внесе детето, дали му пишала симпатијата или пак се внесе во игрите. Можеби детето пак си мислело и дека нешто допира на телефонот.

Погледнете го видеото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Вели: „Едвај ме убедија да не го украдум столо од шо беше ного убаво украсено“...
Дејан Малзарков повторно настапува...
Момчето на почетокот ги залажува со муабетот: „дали некогаш сте виделе виртуелна реал...
Возач пронајдел глушец во приколката на камионот, поради што изгубил голема тура...
Дејан Малзарков е гевгеличанецот со природна смисла за хумор...
Сите мора да го поминат периодот кога прават глупости...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....