ВИЦ

Маж без жена е исто како куче без болва.
- Може да живее, ама досадно му е.

Жена без маж е исто како болва без куче.
- Може да живее ама, нема кого да јаде.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 10 Јануари 2018 17:42 Хумор
Летен одмор на српски начин во Ибица

Црногорец на јахта преполна со девојки...Видеото на еден црногорец кој се весели на јахта на Ибица се прошири на социјалните мрежи.Јахтата е преполна со девојки,со посебно внимание посветено на девојка која се тапка по долниот дел од костумот за капење.

На крајот од видеото црногорецот вели дека ова е летен одмор по српски начин на Ибица,а што конкретно мислел да каже не е познато.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Цацко, како и секогаш, му нема рамен за неговиот хумор...
Ова можеби нам ни е смешно, но ним им е многу корисно...
Момчето кое стана ѕвезда на интернет за еден ден...
Овој хумор е навистина квалитетен...
Постојат многу видови на зависности...
Црногорец на јахта преполна со девојки...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...