ВИЦ

Hаставникот го прашува ученикот:
Aко треба да бираш мегу пари и памет што би одбрал ?!
Ученикот одговорил: пари
Наставникот се насмеал и рекол: јас би одбрал памет
Ученикот исто така се насмеал и одговорил: секој бира тоа што му фали.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 12 Јануари 2018 15:58 Хумор
Сте виделе ли зависници од холестерол?!

Постојат многу видови на зависности...

Исто како што има зависности од дрога, алкохол, чоколадо, јадење, работа... така има и зависници од многу масно јадење, односно од холестерол.

Погледнете на видеото како човеков објаснува... се згазивме од смеење:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Цацко, како и секогаш, му нема рамен за неговиот хумор...
Ова можеби нам ни е смешно, но ним им е многу корисно...
Момчето кое стана ѕвезда на интернет за еден ден...
Овој хумор е навистина квалитетен...
Постојат многу видови на зависности...
Црногорец на јахта преполна со девојки...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...