ВИЦ

Плавуша сведочи на суд

Плавуша пред судот сведочи за грабеж на банка:
- "...и така стоев о ред пред шалтерот кога во банката влезе маскиран разбојник и на сите ни рече да легнеме на подот. Така и јас легнав со лицето свртено кон подот"
Судијата ја прашува:
- "И што видовте потоа?"
- "Керамички плочки!"

ТОП ВИДЕО

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 31 Јули 2017 10:42 Љубов & Секс
Кои ритуали ги прават жените пред секс
Жените сами си го комплицираат сексот, со тоа што се спремаат детално пред секс...Психологијата на жената е се да биде совршено пред сексуалните односи, па затоа се занимаваат со своите ритуали.

Ја спремаат сексапилната долна облека, се депилираат, спремаат секси, страствена и романтична музика, цел ден внимаваат што јадат за да не му мирисаат на партнерот, проверуваат како мирисаат под пазуви и насекаде низ телото.

Многу важно е да бидат освежени „таму долу“, се тушираат 3 пати, пијат контрацептивна пилула и на крај се насмевнуваат пред огледалото.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сите мали кучиња се слатки и неодоливи...
Аманда Серни му помогнала на момчето од YouTube каналот JoshPalerLin...
На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата годи...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милио...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...