ВИЦ

На Мујо и Хасо им дале работа да измерат висина на бандера. Го мрзело Хасо да се качи на бандерата и му вели на Мујо:
- Мујо, а да ја пресечеме бандерата и да ја измериме?
- Абе треба висина да мериме, а не должина.

ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 31 Јули 2017 10:42 Љубов & Секс
Кои ритуали ги прават жените пред секс
Жените сами си го комплицираат сексот, со тоа што се спремаат детално пред секс...Психологијата на жената е се да биде совршено пред сексуалните односи, па затоа се занимаваат со своите ритуали.

Ја спремаат сексапилната долна облека, се депилираат, спремаат секси, страствена и романтична музика, цел ден внимаваат што јадат за да не му мирисаат на партнерот, проверуваат како мирисаат под пазуви и насекаде низ телото.

Многу важно е да бидат освежени „таму долу“, се тушираат 3 пати, пијат контрацептивна пилула и на крај се насмевнуваат пред огледалото.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Многу луѓе знаат да се бунтуваат против разменувањето на нежности, а често и самите п...
Познатиот британски музичар сер Боб Гелдоф (65) е познат по неговите хуманитарни кон...
Нашето општество уште не прифаќа врски меѓу постари жени и помлади мажи...
Острог е манастирот за кого велат дека одите таму со грижи, но излегувате полни со по...
Неодамна започнаа полемики на социјалните мрежи за тоа дали треба спасувачите на пла...
Прилично храбриот маж одлучил да ги обрне нештата наопаку...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...