ВИЦ

Девојка оди на доктор и му вика:
- Докторе за мојава килажа, колку треба да сум висока?
- Па едно 4 ипол метра.
- Ете, им викам јас ниска сум, а они запнале дебела па дебела!


ТОП ВИДЕО

Детето не дозволува на таткото да ја погуби кокошката...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 01 Август 2017 08:56 Љубов & Секс
Секс на плажа ноќе во Бугарија

Бугарија е прилично либерална држава, во која имате забава и секс во кафе барови...Така репортерот од телевизија одлучил да излезе и да ги фаќа двојките што имаат секс на лежалките на плажа. Сите се во алкохолизирана состојба и уживаат максимално.

Девојките беа сите фатени во позиција на „јавање на коњот“, погледнете го видеото, ќе ви се допадне:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сексот може да биде многу подобар ако користите афродизијаци...
Дејт страницата Saucy Dates направила истражување во врска со желбите на мажите и жен...
Истражувањата докажуваат како може да ги возбудите жените за подобар секс....
Сексот е чин кој некој го става на прво, некој на второ место во животот...
Станува збор за хороскопскиот знак Рак...
Веќе знаеме дека жените не можат да доживеат оргазам како мажите лесно...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Ване Лесноски од Прилеп синоќа доби во обложувалница над поло...
Германија | Медиумите од Полска пренесуваат дека Роберт Левандовски ја пре...
Италија | Информациите од Италија велат дека Џиџо Донарума ќе го напушти во...
Италија | Поранешниот играч на Интер, Џофри Кондогбија минатата година го ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...
Сексапилната Каролина целосно расоблечена...