ВИЦ

После тешка пијанка, некој Русин му се јавува на својот пријател: Другар, вчера заедно пиевме пиво?- Да...му одговорил пријателот
- Вотка пиевме?
- Да.
- А, коњак?
- Да.
- Ракетно гориво?
- Да.
- А ти беше во ВЦ?
- Не.
- Немој ни да идеш брат, јас од Токио ти се јавувам.

ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 22 Септември 2017 18:57 Љубов & Секс
Има ретко пореметување... не може да го доврши сексот
Џесика Саутал (20) од Нотингем има сериозно здравствено пореметување, поради кое сексуалниот живот и е уништен...Џесика страда од нарколепсија - катаплексија, поради што мускулите и се опуштаат кога ќе почувствува силна емоција. Тоа значи дека добива напад за спиење. Поради тоа спие по 13 часа дневно, а освен тоа заспива и кога ќе слушне виц, или кога нешто ќе ја налути.

Тоа го погодува и нејзиниот сексуален живот, затоа што почнува да спие кога ќе доживее оргазам. Лекарите велат дека ова е состојба со која ќе мора да се бори до крајот на животот.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовта е комплицирана и не е секогаш едноставно да се донесе одлука за прекинување н...
Заедничкиот живот подразбира и компромиси, но постојат и некои работи околу кои паров...
Малото девојче трча по машкото, решена е да го има...
Многу фактори би можеле да влијаат каков љубовник би бил мажот и дали интимниот однос...
Воспитачката од градинка била принудена да ја напушти својата работа поради фотографи...
Младенците за време на венчавката се фотографирале во секси издание...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...