Петок, 22 Септември 2017 18:57 Љубов & Секс
Има ретко пореметување... не може да го доврши сексот
Џесика Саутал (20) од Нотингем има сериозно здравствено пореметување, поради кое сексуалниот живот и е уништен...Џесика страда од нарколепсија - катаплексија, поради што мускулите и се опуштаат кога ќе почувствува силна емоција. Тоа значи дека добива напад за спиење. Поради тоа спие по 13 часа дневно, а освен тоа заспива и кога ќе слушне виц, или кога нешто ќе ја налути.

Тоа го погодува и нејзиниот сексуален живот, затоа што почнува да спие кога ќе доживее оргазам. Лекарите велат дека ова е состојба со која ќе мора да се бори до крајот на животот.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сите мали кучиња се слатки и неодоливи...
Аманда Серни му помогнала на момчето од YouTube каналот JoshPalerLin...
На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата годи...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милио...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...