Среда, 27 Септември 2017 10:17 Љубов & Секс
Замислете, и ја дал кредитната картичка оти сакал да ја заведе...
Сакал да ја заведе, па и ја дал кредитната картичка, и рекол да си купи што сака...Лиган добила повик за излегување од едно момче, кое културно го одбила. Мислела дека тоа е крај. Тој не се откажувал од идејата, па така решил да и ја даде кредитната картичка: „Сакам да ти дадам нешто. Ако нешто посакаш, купи го што и да е во прашање“, рекол додворувачот.Лиган го сфатила сериозно. Така човекот добил мејл со потврда за купување на дворец за надувување.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовта е комплицирана и не е секогаш едноставно да се донесе одлука за прекинување н...
Заедничкиот живот подразбира и компромиси, но постојат и некои работи околу кои паров...
Малото девојче трча по машкото, решена е да го има...
Многу фактори би можеле да влијаат каков љубовник би бил мажот и дали интимниот однос...
Воспитачката од градинка била принудена да ја напушти својата работа поради фотографи...
Младенците за време на венчавката се фотографирале во секси издание...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...