Петок, 06 Октомври 2017 20:01 Љубов & Секс
Исфрлена од градинка оти е премногу секси
Воспитачката од градинка била принудена да ја напушти својата работа поради фотографиите на Instagram...Се разбира, кога родителите го погледнале профилот на вработената, го оцениле како премногу секси. Викторија Демешкина (26) од Јекатаринбург во Русија, ги претрпела критиките од родителите на децата што ги чувала. Тие истакнале дека нејзините фотографии се провокативни и дека позите и изразите на лицето имаат сексуална конотација.На едната фотографија таа носи бела маица, која во преден план го истакнува нејзиното деколте. Мама Светлана, која ги открила фотографиите, истакнува дека случајно дошла до нејзиниот профил на Instagram.

„Нејзините пози и изрази на лицето на фотографиите имаат сексуална конотација, па таа не е погодна личност да работи со деца. Начинот на кој таа изгледа во фустаните може негативно да влијае врз децата“, вели таа.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сите мали кучиња се слатки и неодоливи...
Аманда Серни му помогнала на момчето од YouTube каналот JoshPalerLin...
На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата годи...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милио...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...