Петок, 06 Октомври 2017 20:01 Љубов & Секс
Исфрлена од градинка оти е премногу секси
Воспитачката од градинка била принудена да ја напушти својата работа поради фотографиите на Instagram...Се разбира, кога родителите го погледнале профилот на вработената, го оцениле како премногу секси. Викторија Демешкина (26) од Јекатаринбург во Русија, ги претрпела критиките од родителите на децата што ги чувала. Тие истакнале дека нејзините фотографии се провокативни и дека позите и изразите на лицето имаат сексуална конотација.На едната фотографија таа носи бела маица, која во преден план го истакнува нејзиното деколте. Мама Светлана, која ги открила фотографиите, истакнува дека случајно дошла до нејзиниот профил на Instagram.

„Нејзините пози и изрази на лицето на фотографиите имаат сексуална конотација, па таа не е погодна личност да работи со деца. Начинот на кој таа изгледа во фустаните може негативно да влијае врз децата“, вели таа.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовта е комплицирана и не е секогаш едноставно да се донесе одлука за прекинување н...
Заедничкиот живот подразбира и компромиси, но постојат и некои работи околу кои паров...
Малото девојче трча по машкото, решена е да го има...
Многу фактори би можеле да влијаат каков љубовник би бил мажот и дали интимниот однос...
Воспитачката од градинка била принудена да ја напушти својата работа поради фотографи...
Младенците за време на венчавката се фотографирале во секси издание...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...