ВИЦ

Седат слон и глушец во кино. Слонот седнал еден ред пред глувчето и тоа ништо не може да види. Се изнервирал глушецот и седнал 2 реда пред слонот и му вика:
- Сега гледаш ли како е, а!?

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 03 Ноември 2017 17:31 Љубов & Секс
Му мести секси близначки на дечкото за да го провери

YouTube каналот To Catch a Cheater се занимава со откривање на неверства во врските...



На најновото видео можеме да видиме како некоја девојка сакала да го провери момчето. Таа го тестирала дечкото со секси близначки, кои се замериле со тоа која има подобар задник.

Момчето успешно го помина тестот и ги избегнуваше, со тоа што им призна дека има девојка. Ја заврши својата работа и си замина:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На човекот почнале да му вријат хормоните...
Трејси Каслер (30) имала секс со ученик (14) во својата куќа во Флорида минатата годи...
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милио...
Сара Сејферт повторно привлече внимание со провокативно видео на талент шоуто...
Мажите често го надгледуваат најважниот дел од телото, кој со текот на годините старе...
Кога ќе ја погледнете оваа слика изгледа како да вози гол маж...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....