ВИЦ

Плакар

Мујо прави премештај во станот. Му заглавил плакарот на врата и му се јавува на Хасо да дојде да помогне. Доаѓа Хасо од задната страна, а Мујо од внатрешната. Буткаат, се потат, се мачат а плакарот никако да се помести. После пола час Хасо го прашува Мујо:
- "Абе Мујо дај кажи ми ти на мене, дало овој плакар ние го внесуваме или го вадиме надвор?!"

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 17 Ноември 2017 21:02 Љубов & Секс
Тинејџерка ја продала невиноста на Арап за 2,5 милиони евра
Американската тинејџерка именувана как Џизел ја продала својата невиност за 2,5 милиони евра...На страницата "Cinderella Escorts" тинејџерката ја продала својата невиност на бизнисмен од Абу Даби, кој дал највисока понуда, надминувајќи позната личност од Холивуд и руски политичар.

19-годишната Американка вели дека парите планира да ги искористи за плаќање на школарината и за патувања.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовните односи често знаат да се замрсат...
Дали некогаш сте доживеале партнерот за време на секс да ви каже нешто непријатно...
Традицијата вели дека на првиот состанок мажот ја плаќа сметката...
Сексот може да биде многу подобар ако користите афродизијаци...
Дејт страницата Saucy Dates направила истражување во врска со желбите на мажите и жен...
Истражувањата докажуваат како може да ги возбудите жените за подобар секс....


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...