ВИЦ

Совет ми дава докторот:
- Пијте течности и облекувајте се полесно.
- Фала ви што ме просветливте, пошто досеа со јакна се шетав.


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 20 Декември 2017 16:23 Љубов & Секс
Како ви се допаѓа ова лижење?

Дамите беа воодушевени од брадестиот згоден маж што лиже сладолед...

Замислете, вие уживате во оброкот и одедаш ви се појавува млад маж, згоден, со засукани ракави и ви се смешка додека јаде сладолед. Во меѓувреме, сладоледот го лиже толку провокативно, што нема шанси да одолеете на ваква појава.

На крајот човекот станува од маса и излегува дека бил слеп...!?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Биља и Аца од Србија направиле вистински спектакл на почетокот на нивната свадба...
Физичко неверство или останатите типови на неверство и изневерување...
Можеби сте сапиосексуална личност...
Женското тело е вечен предизвик за мажите...
Момчето сакаше само да најде со некого да се забавува...
Спонзорушите се многу неизвесни личности...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...