ВИЦ

Оди плавуша да полага за возачка дозвола... И вози вози и ја прашува инструкторот: - Кој е овој знак.... Таа одговорила:- Алуминиум.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 07 Јануари 2018 19:32 Љубов & Секс
Трик кој открива дали имате таен обожавател

Постои лесен начин да дознаете дали некој ве гледа а вие да не знаете за тоа...Дали ви се причинило дека некој вас да ве гледа,ама кога сте го свртеле погледот кон таа особа,истата ја истранува главата.Следниот пат кога ќе осетите поглед на себе,испробајте го овој трик:проѕевање.Одглумете долго и удобно проѕевање а притоа погледнете ја личноста во која се сомневате.

Познато е дека проѕевањето е заразно,така да ако и вашиот таен обожавател се проѕевне веднаш по вас,ќе знаете дека навистина навистина е гледал во вас додека вие не сте обрнувале внимание.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Биља и Аца од Србија направиле вистински спектакл на почетокот на нивната свадба...
Физичко неверство или останатите типови на неверство и изневерување...
Можеби сте сапиосексуална личност...
Женското тело е вечен предизвик за мажите...
Момчето сакаше само да најде со некого да се забавува...
Спонзорушите се многу неизвесни личности...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...