ВИЦ

Трпе и Трпана отишле кај на Трпана мајката на гости. Бабата ги послужила со мезе и по некое време му вика на Трпе:
- Трпе, мези!
- Мезам, бабо, мезам!
После некое време бабава пак:
- Трпе, мези!
- Мезам, бабо, мезам.
После минута бабава пак:
- Трпе, мези!
- Мезам, бабо, мезам!
А бабата на тоа му враќа:
- Е не мезиш, јајш!

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 01 Февруари 2018 18:35 Љубов & Секс
Кое женско тело се смета за најатрактивно?

Витко,мускулесто или со облини...Сликата на витко и тонирано тело со дефинирани мускули го преплавија интернетот и се чини дека постепено го менува досегашниот стандард за убавина.Во истражувањето предводено од научникот Френсес Босик од Универзитетот Мисури учествуваа 78 студенти,и тие требале да оценат и рангираат победнички за избор на мис во САД според тоа колку се мускулести,витки и атрактивни.

Со оглед на добиените резултати Френсес изјавила дека идеалот за совршена убавина на слабо тело се помести и се се однесува на тело со дефинирани мускули.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовните односи често знаат да се замрсат...
Дали некогаш сте доживеале партнерот за време на секс да ви каже нешто непријатно...
Традицијата вели дека на првиот состанок мажот ја плаќа сметката...
Сексот може да биде многу подобар ако користите афродизијаци...
Дејт страницата Saucy Dates направила истражување во врска со желбите на мажите и жен...
Истражувањата докажуваат како може да ги возбудите жените за подобар секс....


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...