ВИЦ

Мујо се вработил во продавница за погребални сандаци. Шефот му рекол да биде љубезен со муштериите...Доаѓа првиот муштерија, Мујо му продадил сандак и на крајот му вика:- Фала г-не, дојдете ни пак!!!

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 06 Февруари 2018 11:41 Љубов & Секс
ЗОДИЈАК: Со кого да го поминете Денот на вљубените?

Астрологијата ви открива со кого да го поминете Денот на вљубените...



Денот на вљубените, Свети Валентин, веќе го слават речиси сите вери, иако се смета за католички празник.  Секој хороскопски знак преферира по нешто, еве како одат работите и како ви препорачуваме да го поминете Денот на вљубените:

Овен: Со некој нов познаник, затоа што немате многу самодоверба со привлекување на нови луѓе во вашиот живот;

Бик: Вашиот партнер, традиционално;

Близнаци: Некоја особа од дејт апликација, односно со некој што ќе ви се восхитува за вашата дарба за разговор;

Рак: Вашето маче или кучето;

Лав: Вашиот партнер;

Девица: Со најдобриот пријател;

Вага: Романтика со партнерот;

Скорпија: Во кревет со партнерот;

Стрелец: Дружење со пријател во подоцнежните часови;

Јарец: Со партнерот, но не до доцна;

Водолија: Практикување љубов кон себе, затоа што секогаш мислите на другите и затоа ве сакаат.

Риби: Состанокот што одамна го планиравте.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовните односи често знаат да се замрсат...
Дали некогаш сте доживеале партнерот за време на секс да ви каже нешто непријатно...
Традицијата вели дека на првиот состанок мажот ја плаќа сметката...
Сексот може да биде многу подобар ако користите афродизијаци...
Дејт страницата Saucy Dates направила истражување во врска со желбите на мажите и жен...
Истражувањата докажуваат како може да ги возбудите жените за подобар секс....


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...