Понеделник, 12 Февруари 2018 17:14 Љубов & Секс
Обликот на нозете открива каква е таа во кревет

Кога жена му се допаѓа на некој маж, обраќа внимание на сите аспекти кај неа...


Тој во нејзината физичка појава бара знаци што би можеле да му кажат каква ќе биде таа во кревет, односно потсвесно бира дали со неа би можел да има здраво потомство.Обликот на нејзините нозе кажува за нејзините преференции во креветот.

Тип А - Како што гледате, овие нозе немаат празен простор меѓусебно, а тоа значи дека е најдобра во кревет од сите други облици.

Тип Б - Нозете се допираат само кај глуждовите, овие жени сакаат нови искуства, храбри се и авантуристи.

Тип Ц - Нозете се близу но не се допираат, таквите се романтични и нежни, а ако им дадете простор ќе се претворат во диви мачки.

Тип Д - Нозете се допираат само кај горниот дел на бедрата, на колената, листовите и глуждовите, што значи дека е еден од најраспространетите облици на нозе. Таквите жени се природни и традиционални во креветот, не сакаат да експериментираат и имаат само едни специфични пози до кои цврсто се држат.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Љубовните односи често знаат да се замрсат...
Дали некогаш сте доживеале партнерот за време на секс да ви каже нешто непријатно...
Традицијата вели дека на првиот состанок мажот ја плаќа сметката...
Сексот може да биде многу подобар ако користите афродизијаци...
Дејт страницата Saucy Dates направила истражување во врска со желбите на мажите и жен...
Истражувањата докажуваат како може да ги возбудите жените за подобар секс....


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...