ВИЦ

Зошто Unicef повеќе не му е спонзор на Барселона????
-Бидејќи тоа што му го прави на Реал не е хумано!

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 21 Април 2017 11:34 Мода & Убавина
Маицата што Кејт Мидлтон со години не ја соблекува
Кетрин Мидлтон има кралска облека и перфектен накит од престижни модни куќи...Како и секоја жена, војвотката од Кембриџ исто така сака да се ослободи и опушти со некоја обична облека, за која знае дека никогаш нема да ја изневери.

Така на пример оваа кежуал маица со темно-сино-бели пруги ја облекува веќе со години, при што одоздола е стандард со фармерки. Прекрасно и стои и лесно е за носење.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Принцот Џорџ и принцезата Шарлот секогаш привлекуваат внимание кога ќе се појават пре...
Анџелина Џоли го поминала сончевото и жешко попладне со својот син Нокс...
Навикнати сме да ја гледаме Меланија Трамп со елегантни модни изданија...
Актерката Хелен Мирен добила награда за животно дело на 57-от телевизиски фестивал во...
Коњската трка Royal Ascot е еден од најпрестижните настани во Велика Британија...
Актерката Џена Деван Татум неодамна се облече со совршена летна комбинација...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Селекторот на младата македонска фудбалска репрезентација зад...
Македонија | Еден од најдобрите млади фудбалери на Македонија го сумираше в...
Македонија | Избраниците на Благоја Милевски достојно се простија од Европ...
Македонија | Македонија го намали раното водство на Португалија со одличен ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Туристката не може да му се нарадува на морето и сурфа на плитко... сурфањето е секси...
Сексапилната убавица се разголува во одредени дози колку за да ви ја покаже својата е...
Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...