ВИЦ

Мајката ајкула го учела својот син како да лови човек.
- Значи сине кога ќе го видиш човекот ќе почнеш да кружиш околу него 20 минути, па после ќе одиш ќе го изедеш.
- Е како мамо, ако сум многу гладен?
- Па ако сакаш да го јадеш со гомна.

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 15 Јуни 2017 10:25 Мода & Убавина
Кејти Холмс изгледа како сирена
Актерката се појавила на доделувањетона награди The Fragrance Foundation и сите ги воодушевила со својот изглед...

Кејти Холмс изгледа се подобро, а нејзините модни избори се секогаш беспрекорни. Убавицата била облечена со прекрасен фустан од Zac Posen.

Долбиот бел фустан во сирена стил бил со златни детали - полн погодок - кој најмногу ги истакнува половините и задникот, а визуелно ја издолжува нејзината фигура.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сораја синоќа го прославила својот 31 роденден, а на забавата славеничката пристигнал...
Многу жени не се љубителки на чевли со тенки потпетици...
Модните фанатици знаат како да направат пролетта да трае и во другите годишни времиња...
Ева Лонгорија била гостинка на генералната проба за венчавката на Серена Вилијамс...
Mango лансираше посебна колекција сочинета од парчиња за облекување за забава...
Ким Кардашијан ги примамила сите погледи за претставувањето на својот последен мирис ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....