ВИЦ

Командирот на станицата ги собира полицајците и им вика:
- Утре акцијата почнува во 11:48, а за тие со дигитални саати, во два пендрака, две точки, обрнат стол и снешко белчо!

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 04 Октомври 2017 07:20 Мода & Убавина
Најпопуларните шишки што ќе се бараат оваа есен
Есента е времето кога повеќето жени се одлучуваат за одреден вид на трансформација...Најчесто станува збор за промена на фризурата, а оваа есен особено популарни се шишките. Сепак станува збор за специфичен стил на шишки. Според социјалната мрежа Pinterest, есенва најпопуларни се шишките „Бардо“. Станува збор за шишките што ги прославила славната актерка Бриџит Бардо, а нивното пребарување оваа година пораснало за 600% на Pinterest во споредба со минатата година.Тоа се долги шишки, кои е лесно да се сокријат, иако не ви се допаѓаат, затоа што се лесни за обликување и одржување. Тие станаа многу популарни во 1960 година, а најдобро изгледаат кога се разделени на средината.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Викторија Бекам е голема обожавателка на фармерки...
Директно од модните писти во Њујорк ни се враќа модниот додаток што може да се купи з...
Фустаните кои личат на трико прекриено со тил, беа избор на синоќешното доделување на...
Чарли Ховард ја започнала својата модна кариера на 16 години...
Невестите го одбраа овој кармин како најубав за венчавка...
Носете ги фармерките од H&M оваа сезона на свој начин...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...