ВИЦ

Им задала учителката задача на учениците да нацртаат нешто по свој избор. Сите цртаат, освен Перица. Учителката го прашува:
- Перица, зошто ти не работиш?
- Готов сум учителке. Мојот цртеж се вика 'крава пасе трева.'
- Па каде е тревата?
- Па кравата ја изеде.
- А каде е кравата?
- Па ја испасе тревата и си замина.

ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 05 Октомври 2017 07:09 Мода & Убавина
Џенифер Лопез со 14см штикли само за искусни дами
Џенифер Лопез привлекува внимание каде и да се појави...Овој пат била со својот популарен дечко Алекс Родригез што гостувал во популарната емисија на Jimmy Kimmel Live. Американската пејачка и актерка била со темно зелен фустан до колената со потпис од францускиот дизајнер Роланд Муре.

Конзервативниот крој на фустан го разиграла со облакодерките од брендот Charlotte Olympia, кои имаат потпетица од 14,5см. и со кои знаат да одат само искусни дами. Се разбира, Џенифер се движела без никакви проблеми.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Актерката Ева Лонгорија во Лос Анџелес собрала многу славни лица од Холивуд...
Северина е позната љубителка на штикли, а на новата фотографија на Instagram носи шти...
Есенското сонце се уште грее доволно, па затоа сега имаме многу интересни улични стил...
Преубавата американска глумица ги засенила сите на премиерата на документарниот филм ...
Во морето на пазарот на облека постојат многу интересни стилови...
Американската глумица Кејти Холмс допатувала во Верона со цел да присуствува на шоут...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...