ВИЦ

Влегува плавуша во продавница за компјутери и вели:
- Дали имате генијален глушец шофер за микромеки прозорци?
Продавачот стои збунет неколку секунди и се сети:
- Да! Ви треба "Genius" mouse driver for Microsoft Windows!

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 08 Октомври 2017 18:27 Мода & Убавина
Памела Андерсон со драстична промена во стилот

Памела Андерсон е позната како фатална жена со драматичен стил на облекување и провокативен...Светот ја познава Андерсон како дама со најлош стил. Канадско-американската актерка овој пат се надмина себеси и се облече во црно, со едноставна шминка.Се разбира, популарната дама изгледа неодоливо и фатално. Нејзината насмевка секогаш заведува, зар не?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Викторија Бекам е голема обожавателка на фармерки...
Директно од модните писти во Њујорк ни се враќа модниот додаток што може да се купи з...
Фустаните кои личат на трико прекриено со тил, беа избор на синоќешното доделување на...
Чарли Ховард ја започнала својата модна кариера на 16 години...
Невестите го одбраа овој кармин како најубав за венчавка...
Носете ги фармерките од H&M оваа сезона на свој начин...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...