ВИЦ

Плавуша спрема ручек

Плавуша прв пат спрема ручек. Кога пробал неколку залаци мажот ја прашува:
- "Драга, со што полнеше крапот!?"
- "Како мислиш со што го полнев, па крапот не беше празен!"

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 11 Ноември 2017 12:23 Мода & Убавина
Деми Роуз со супер провокативен и проѕирен фустан
Ѕвездата од Instagram сака да покаже малку повеќе кожа и воопшто не се срами...Деми Роуз во Лондон за доделување на награди се појавила со црн полупроѕирен фустан, со што ја надминала границата на вкусното облекување.

Таа секогаш се облекува провокативно со цел да привлече внимание и ова не е ништо ново за неа. Како ви се допаѓа?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сораја синоќа го прославила својот 31 роденден, а на забавата славеничката пристигнал...
Многу жени не се љубителки на чевли со тенки потпетици...
Модните фанатици знаат како да направат пролетта да трае и во другите годишни времиња...
Ева Лонгорија била гостинка на генералната проба за венчавката на Серена Вилијамс...
Mango лансираше посебна колекција сочинета од парчиња за облекување за забава...
Ким Кардашијан ги примамила сите погледи за претставувањето на својот последен мирис ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....