ВИЦ

Го прашуват полицаецот за вработување:
- Колку се 2x2 ?
- 2x2 се Четири.
- Абе колку се 2х2 ?
- Абе четири.
- Ќе го примиме упорен е.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 07 Јануари 2018 19:42 Мода & Убавина
Тајната на Џиџи Хадид за блескава коса

Трик за сјајна коса како од рекламите...Кокосовото масло е здрав извор на масти за подготовка на различни јадења,но исто така и корисен додаток за разубавување.Маслото ја хидрира кожата,ноктите и косата,и ги прави поздрави и посјајни.На неговите суперсили не одолеа ниту славната манекенка Џиџи Хадид која вели дека кога има неколку слободни дена,не ја мие косата по три дена туку става од кокосовото масло.

Убавицата уште додава дека резултатите се видливи по првиот третман ,и дека маската од кокосово масло гарантира неспоредливо сјајна коса.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Адријана Лима е долгогодишна амбасадорка на швајцарскиот производител на часовници IW...
Војвотката и војводата од Кембриџ го посетија англискиот град Ковентри...
Северина на својот Instagram профил објави атрактивна фотографија на која седи покрај...
Хали Бери привлекува внимание каде и да се појави...
Трендовите секогаш доаѓаат и си заминуваат, но некои остануваат вечно...
Џенифер Лопез во приватните моменти и дава предност на комфорната облека...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...