ВИЦ

Учителката по психологија го почнува првиот час... -Ајде нека станат сите што мислат дека се глупи!
Никој не станува,сите седат. По некое време станува Цветко...
-Значи ти Цветко мислиш дека си глуп?

-Ма не,само ми падна жал да ве гледам сама како стоите!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 09 Јануари 2018 18:26 Мода & Убавина
Која е поубава од Северина и Нина Бадриќ?

Нина Бадриќ и Северина биле облечени со сини капути од ист бренд...Северина на своето неодамнешно патување до Париз, носела модел со вештачко крзно од брендот Inverno Caldo.Нина на својот Instagram профил го покажала својот капут од истиот бренд, но класичен модел со војнички крој, со сребрени копчиња и крзнена јака. Која ви се допаѓа повеќе?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Адријана Лима е долгогодишна амбасадорка на швајцарскиот производител на часовници IW...
Војвотката и војводата од Кембриџ го посетија англискиот град Ковентри...
Северина на својот Instagram профил објави атрактивна фотографија на која седи покрај...
Хали Бери привлекува внимание каде и да се појави...
Трендовите секогаш доаѓаат и си заминуваат, но некои остануваат вечно...
Џенифер Лопез во приватните моменти и дава предност на комфорната облека...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...