Среда, 10 Јануари 2018 18:58 Мода & Убавина
Убавицата во хеланки на Цветниот плоштад

Модното правило е дека хеланките не се панталони...Поради еластичните материјали и притопувањето на секој дел од кожата,хеланките најдобро би било да се носат под предимензионирана туника,здолниште или фустан.Кога ова модно парче се носи како панталони се привлекува многу внимание,како што потврдува и прекрасната дама од загребскиот центар која беше магнет за погледи на Цветниот плоштад.

Мокрите хеланки таа ги комбинирала со чевли на дебели потпетици,бел џемпер и зимска јакна,како и кафена торба.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Поп пејачката Ријана е позната по својот ексцентричен стил, кој се потпира на хип хоп...
Обожавателите не и даваат мир и испраќаат по стотици понуди...
Култната серија "Сексот и градот" со лекции за стилот...
Италијанките сакаат да уживаат во животот и да се разгалуваат себеси...
Жените кои сакаат градите да им изгледаат поголеми,а вратот пократок...
Актерката во сосема поинакво издание на фатална жена...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...