ВИЦ

Влегува русокоса во продавница и вели:
- Дајте ми една кисела вода.
- Не се вели кисела вода туку минерална вода. - ја исправа продавачот.
- Па добро тогаш минерална вода, едно минерално млеко и тегла минерални крставички! И тргнете ја таа минерална насмевка на лицето.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 10 Јануари 2018 19:00 Мода & Убавина
Фустанот на Рита Хејворт кој стана секс симбол

Провокативен фустан од црн сатен...Рита Хејворт се прославила 1946 година со филмот Гилда,каде значителен придонес за нејзиниот сексипил била нејзината гардероба,особено црниот фустан од свила на дизајнерот Жан Луис.

Спорeд дизајнерот фустанот требало да емитува порака на извонредна сексуалност, затоа Жан се одлучил за крој без ракави и со длабок пресек до бедрата,а за неговата изработка одбрал сатен кој лизга по телото,а оди ситиот материјал се направени и високи ракавици.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Адријана Лима е долгогодишна амбасадорка на швајцарскиот производител на часовници IW...
Војвотката и војводата од Кембриџ го посетија англискиот град Ковентри...
Северина на својот Instagram профил објави атрактивна фотографија на која седи покрај...
Хали Бери привлекува внимание каде и да се појави...
Трендовите секогаш доаѓаат и си заминуваат, но некои остануваат вечно...
Џенифер Лопез во приватните моменти и дава предност на комфорната облека...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...