ВИЦ

Колегите на еден полицаец му подариле стан со тапети и го прашуваат утредента како му се свиѓал поклонот. Овој им вика:
- Чекајте бе, уште не сум го одвиткал цел.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 11 Јануари 2018 20:59 Мода & Убавина
Спротивни модни избори на Џенифер Анистон и Анџелина Џоли

Чиста класика или драматичен гламур...За прв пат по разводот на Џенифер Анистон и Бред Пит,Анџелина и Џенифер присуствуваа на исти настан.Иако и двете се обединети во поддршката на колешките и воопшто на сите злоупотребувани жени,нивното сестринство на црвениот тепих не беше видливо.Во едноставен фустан без нараменици,Џенифер изгледаше елегантно и ненаметливо,додека Анџелина одбра сосема поинаков стил.


Така,исклучително гламурозниот и малку драматичен фустан со ракави украсени со пердуви на Ателје Версаче ја издвои оскаровката Анџелина во една од највпечатливите дами на доделувањето на наградата Златен глобус.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Поп пејачката Ријана е позната по својот ексцентричен стил, кој се потпира на хип хоп...
Обожавателите не и даваат мир и испраќаат по стотици понуди...
Култната серија "Сексот и градот" со лекции за стилот...
Италијанките сакаат да уживаат во животот и да се разгалуваат себеси...
Жените кои сакаат градите да им изгледаат поголеми,а вратот пократок...
Актерката во сосема поинакво издание на фатална жена...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...