Недела, 11 Февруари 2018 17:34 Мода & Убавина
Би оделе ли со вакви кратки хеланки до продавница?

Старлетата Ким Кардашијан обожава да носи хеланки...


Во последно време Ким ја гледаме само во еден модел што е невообичаен за дневни пригоди. Ким Кардашијан никого не го изненадува со својот моден избор, затоа што навикнати сме и подготвени сме на се од нејзина страна.

Папараците овој пат ја уловиле 37-годишничката во Лос Анџелес како оди во продавница со кратки хеланки од брендот DASH.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Викторија Бекам е голема обожавателка на фармерки...
Директно од модните писти во Њујорк ни се враќа модниот додаток што може да се купи з...
Фустаните кои личат на трико прекриено со тил, беа избор на синоќешното доделување на...
Чарли Ховард ја започнала својата модна кариера на 16 години...
Невестите го одбраа овој кармин како најубав за венчавка...
Носете ги фармерките од H&M оваа сезона на свој начин...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...