ВИЦ

На час:
Како се прават деца?
1. Со бацување
2. Штркот ги носи
3. Учителке, може ние што имаме е*ено да искочиме да не слушаме глупости?


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 19 Септември 2017 20:56 Музика
Најмалиот Ди Џеј во светот собори Гинисов рекорд со годините

Оратилве Хлонгвејн е познат како Ди Џеј Арч ЏНР...Не би било ништо неверојатно, доколку ова мало црнче не би било најмалиот пријавен Ди Џеј во светот. Оралитве поради тоа влезе во Гинисовата книга на рекорди како најмал Ди Џеј во светот.

Симпатичното момче победило во јужноафриканската емисија „Јас имам талент“ во 2015 година. Тој влегол во Гинис со пуштање на музика во временски рок од 60 минути во клуб. Тој пуштал музика во клуб пред публика со 100 лица.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Првото момче му пристапи на бездомникот и ја побара неговата кофа...
Старите денсери имаат секогаш добар шмек и искуство во играње...
Се сеќавате ли на филмот „Брилијантин“...?
Сите имаме по некоја песна што ни се врти во глава одредено време...
Александра Јанева објави нов сингл „Бам Бам“...
Познатата група Spice Girls повторно се враќа на музичката сцена...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...