ВИЦ

Се шетале 2 плавуши по плажа и едната здогледува мртва птица:
- Леле, гледај кутрата птица е мртва.
А другата плавуша гледа во небото и вика:
- Каде е?

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 20 Ноември 2017 17:03 Музика
„Бам Бам“ на Александра Јанева ја освојува публиката

Александра Јанева објави нов сингл „Бам Бам“...Новата песна на Александра Јанева дефинитивно ја освои публиката, која веќе одамна чекаше нешто оригинално од гласот на младата пејачка.

Јанева одлично пее и има голема перспектива, која дефинитивно го освојува и медиумите и луѓето со својот беспрекорен глас. Постојано учествува на хуманитарни концерти и брзо се пробива на музичката сцена. Песната може да ја слушнете во прилог одоздола со навистина моќно изработен видео спот:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Првото момче му пристапи на бездомникот и ја побара неговата кофа...
Старите денсери имаат секогаш добар шмек и искуство во играње...
Се сеќавате ли на филмот „Брилијантин“...?
Сите имаме по некоја песна што ни се врти во глава одредено време...
Александра Јанева објави нов сингл „Бам Бам“...
Познатата група Spice Girls повторно се враќа на музичката сцена...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...