ВИЦ

Паметните луѓе секогаш се полни со сомнеж - објаснува професорот по филозофија.
- Додека будалите секогаш се совршено уверени.
- Дали сте сигурен? - прашува Трпе.
- Апсолутно - вели професорот.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 15 Декември 2017 09:48 Музика
Џон Траволта и Оливија како во старите добри времиња

Се сеќавате ли на филмот „Брилијантин“...?

Филмот „Брилијантин“ беше хит на времињата во 90-те години од минатиот век. Сите ги гледавме видеата од нивните песни и младата генерација се огледуваше на нив. Џон Траволта и Оливија Њутон овој пат се потсетуваат на старите добри времиња.

Погледнете колку среќни се на видеото и како уживаат во пеењето:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Првото момче му пристапи на бездомникот и ја побара неговата кофа...
Старите денсери имаат секогаш добар шмек и искуство во играње...
Се сеќавате ли на филмот „Брилијантин“...?
Сите имаме по некоја песна што ни се врти во глава одредено време...
Александра Јанева објави нов сингл „Бам Бам“...
Познатата група Spice Girls повторно се враќа на музичката сцена...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...