ВИЦ

Мујо и Хасо копале дупка за телефонска жица. Мујо копал, Хасо закопувал. Дошол соседот и ги прашал што прават и Мујо му рекол:
- Копаме дупка за телефонска жица.
- А каде е жицата?
- Епа безжично.


ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 21 Април 2017 11:37 Шоу Бизнис
Венчаницата што доби најмногу лајкови на Instagram
Величествената венчаница ја носела индонезиската невеста Интан Азахра на својата венчавка како од бајка...Венчаницата на Интан влезе во историјата како фустан што добил најмногу лајкови на Instagram.Венчаницата на индонезискиот дизајнер Иван Хунавана бил инспирирација од фустанот на Пепелашка за балот.Венчаницата на Instagram досега собрала 200.000 лајкови.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Актерката Ники Рид и актерот Јан Сомерхалдер го добија своето прво дете, ќеркичката Б...
Нијансата Love Symbol 2 Pantone ја креирал во чест на легендарниот поп пејач...
Одри Хепберн е икона за стил и една од омилените филмски актерки...
Личен тренер од Варшава потрошил мало богатство за да изгледа постар...
Каде и да се појави, Кетрин Мидлтон предизвикува големо внимание и затоа сите луѓе и ...
Злите јазици би кажале дека не изгледаат добро како пар со драстична разлика во висин...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...