ВИЦ

Влах пред умирање прави муабет со син му: -Тука е мајка ти? -Да. -Сестра ти? -Да тука е. -Брат ти? -Да тато сите сме тука. -Епа зошто свети ламбата во другата соба?

ТОП ВИДЕО

Децата секогаш препознаваат други деца, без разлика дали се работи за животни или луѓе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 21 Април 2017 11:37 Шоу Бизнис
Венчаницата што доби најмногу лајкови на Instagram
Величествената венчаница ја носела индонезиската невеста Интан Азахра на својата венчавка како од бајка...Венчаницата на Интан влезе во историјата како фустан што добил најмногу лајкови на Instagram.Венчаницата на индонезискиот дизајнер Иван Хунавана бил инспирирација од фустанот на Пепелашка за балот.Венчаницата на Instagram досега собрала 200.000 лајкови.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Цртаниот филм „Малата Сирена“ од 1989 година настанал според бајката на Ханс Кристиј...
Амал Клуни блескала на гала вечерта по повод откривање на архивската колекција на Џан...
Сара Сејферт (18) подигна голема прашина за време на учеството во шоу програмата Супе...
Долгите бракови во Холивуд се вистинска реткост...
Шакира јаде супа секој ден и во теретана оди по пет пати неделно...
Се венчаа пред 29 години, Кевин Бејкон (59) ја помина половината од животот со Кира С...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Герет Бејл беше топ тема на денешната прес конференција на Зинед...
Македонија | Македонскиот фудбалер им го направи преубав денот на млади деч...
Македонија | Македонскиот шампион овозможува патување на навивачите со клуб...
Англија | Жозе Мурињо знаеше какви прашања ќе го чекаат на пресот пред дуе...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...
Овие филмски сцени се навистина вредни за паметење...