ВИЦ

- Жена ми се запиша на карате.
- И тренира ли?
- Ами тренира и добра е.
- А ти?
- Ами јас... почнав да готвам подобро, да чистам, убаво ми е и да перам и да пеглам...


ТОП ВИДЕО

Атеистите немаат одговор кога ги прашуваат на кој начин се случила експлозијата во светот, па се создало сонцето, човечкиот организам и се друго...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 10 Август 2017 20:05 Шоу Бизнис
Оптичка измама за совршено тело
На социјалните мрежи, особено на Instagram, популарните дами секогаш прават оптичка измама...Мислиме дека веќе знаете за што станува збор. Оптичка измама со телото прави секоја жена, без разлика колку е дебела или слаба.

Блогерките што имаат интерес од бизнис постојано објавуваат фотографии на кои без проблем го покажуваат своето природно тело и „затегнато тело“. Што тоа значи? Погледнете ја сликата и се ќе ви стане јасно.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Дали ја препознавате кралицата што сега е една од светските џет сетери...
Тунискиот моден креатор Азедин Алаја почина на своја 77 годишна возраст...
Драгана Мирковиќ направила голем спектакл во Њујорк, посетители чекале пред салата...
Пејачката Јелена Карлеуша објавила видео без шминка...
Малколм Јанг, гитаристот и основач на бендот AC/DC, почина на 65 годишна возраст...
Се наближува Мундијалот во Русија, кога очите на цел свет ќе бидат насочени кон најго...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...