ВИЦ

Врти плавуша кај дечкото на мобилен и од другата страна слуша женски глас:
- Претплатникот не е достапен...

На ова плавушата и возвраќа:
- Да ма, краво една, а тебе ти е достапен! А?!

ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 10 Август 2017 20:05 Шоу Бизнис
Оптичка измама за совршено тело
На социјалните мрежи, особено на Instagram, популарните дами секогаш прават оптичка измама...Мислиме дека веќе знаете за што станува збор. Оптичка измама со телото прави секоја жена, без разлика колку е дебела или слаба.

Блогерките што имаат интерес од бизнис постојано објавуваат фотографии на кои без проблем го покажуваат своето природно тело и „затегнато тело“. Што тоа значи? Погледнете ја сликата и се ќе ви стане јасно.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Цртаниот филм „Малата Сирена“ од 1989 година настанал според бајката на Ханс Кристиј...
Амал Клуни блескала на гала вечерта по повод откривање на архивската колекција на Џан...
Сара Сејферт (18) подигна голема прашина за време на учеството во шоу програмата Супе...
Долгите бракови во Холивуд се вистинска реткост...
Шакира јаде супа секој ден и во теретана оди по пет пати неделно...
Се венчаа пред 29 години, Кевин Бејкон (59) ја помина половината од животот со Кира С...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...