Петок, 11 Август 2017 10:29 Шоу Бизнис
Клои Грејс зборува за проблемот што го имаат речиси сите дами
Клои Грејс Морец е една од најголемите млади холивудски ѕвезди...Во актерските води Клои плива од својата седма година, што значи дека има многу искуство во филмската индустрија. Таа има само 20 години, а зад себе има над 50 реализирани улоги.

Се занимава со тоа што го сака, иако работата во филмската индустрија има и негативни страни. Глумецот што требало да глуми дека и е дечко, не сакал да работи со неа, оти била „предебела“ за него.

Тој бил еден од ретките што успеал да ја расплаче на сетот. Морала да се собере и да се врати назад на снимање, па да се претвара дека е вљубена во него. Тоа е навистина многу тешко. Таа имала тогаш само 15 години, а тоа било многу злобно и срамно за нејзиното тело. Сега, како поискусна и повозрасна вели дека треба да го прифатиме телото какво што е и да се сакаме такви какви што сме.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Актерката Ники Рид и актерот Јан Сомерхалдер го добија своето прво дете, ќеркичката Б...
Нијансата Love Symbol 2 Pantone ја креирал во чест на легендарниот поп пејач...
Одри Хепберн е икона за стил и една од омилените филмски актерки...
Личен тренер од Варшава потрошил мало богатство за да изгледа постар...
Каде и да се појави, Кетрин Мидлтон предизвикува големо внимание и затоа сите луѓе и ...
Злите јазици би кажале дека не изгледаат добро како пар со драстична разлика во висин...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...