ВИЦ

– А не, не, не, нема теорија со овој минич да одиш во град!
– Ама тато зошто?!
– Зошто ти се гледаат јајцата, Зоране!


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 09 Јануари 2018 18:43 Шоу Бизнис
И на XXX ѕвездите се доделуваат Оскари

Не е само Холивуд на тапет во февруари, ѕвездите од XXX продукција имаат свое шоу исто така...


Најпознатите награди од областа на филмот е Оскар, кој се доделува секоја последна недела во февруари, во Долби Театарот во Лос Анџелес. Оваа година за промена тоа ќе биде организирано на 4 март.

Сите знаат колку е важен Оскар за сите во светот на филмската индустрија, но ретко кој знае дека оваа златна статуа има и брат близнак во областа на порнографијата. Таму се доделуваат и AVN награди на подеднакво спектакуларен и важен начин, исто како и вистинските Оскари.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ким Кардашијан и Канје  Вест ја споделија веста со фановите дека добија трето де...
Сандра Африка е една од најпривлечните пејачки...
Пејачката од бендот "The Cranberries", Долорес О'Риордан почина во Лондон на 46 годин...
Никој не го препозна 62 годишниот актер...
73 годишната пејачка го покажа своето тело на плажа...
Тенисерката објави селфи фотографија на Инстаграм...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...