ВИЦ

Какви типови на луѓе постојат?


1.Го кинат шеќерчето на крајот
2.Го кинат шеќерчето на средината
3.Го пијат кафето без шеќер

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 11 Јануари 2018 20:39 Шоу Бизнис
Северина или Кармен Електра?

Познатите ѕвезди во исти фустан од дизајнерката Матија Вуице...Американката актерка Кармен Електра на афтерпартито на наградата "Златен глобус" во Лос Анџелес се појави во фустан од Матија Вуице,но интересно е што скоро истиот фустан го носела и Северина во мај 2015 година.

Дизајнерката изјавила дека освен што фустанот го носел Северина,ќе пронајде уште некоја светска дива,па не била изненадена кога Кармен го избрала токму истиот фустан,чија атрактивност се одразува уште повќе и поради отворениот грб.Матија откри и дека фустанот со пајакова мрежа го работела со денови и дека е уникатен.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ким Кардашијан и Канје  Вест ја споделија веста со фановите дека добија трето де...
Сандра Африка е една од најпривлечните пејачки...
Пејачката од бендот "The Cranberries", Долорес О'Риордан почина во Лондон на 46 годин...
Никој не го препозна 62 годишниот актер...
73 годишната пејачка го покажа своето тело на плажа...
Тенисерката објави селфи фотографија на Инстаграм...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...