ВИЦ

Црногорец на камен

Седи Црногорец на камен. Минува Хасо покрај него и го прашува:
- "Што правиш, седиш и размислуваш?"
- "Не, какво размислување, само си седам."

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 14 Јануари 2018 10:33 Шоу Бизнис
Плус сајз блогерка има згоден дечко

Таа е на мета на притисоци од луѓето од цел свет, откако го покажа дечкото на Instagram...


Блогерката Мелиса Гибсон од Кентаки станала позната преку ноќ. Таа е плус сајз блогерка, а поради тоа што нејзиното момче нема проблем со килограмите, никој не и верува дека навистина се заедно.Мелиса има огромен број на следбеници на Instagram и редовно објавува провокативни слики со цел да ја подигне свеста за позитивното сфаќање на телото.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ким Кардашијан и Канје  Вест ја споделија веста со фановите дека добија трето де...
Сандра Африка е една од најпривлечните пејачки...
Пејачката од бендот "The Cranberries", Долорес О'Риордан почина во Лондон на 46 годин...
Никој не го препозна 62 годишниот актер...
73 годишната пејачка го покажа своето тело на плажа...
Тенисерката објави селфи фотографија на Инстаграм...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...