ВИЦ

Мујо му раскажувал на Хасо дека отишол во Холандија и шетајќи се една разголена жена му рекла и таа му рекла:
- 1000€ и што сакаш ти правам!

И Хасо:
- Иииии, понатаму, што ти направи?

Мујо:
- Леле каква убава торта ми направи абе прсти да излижеш!


ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 14 Ноември 2017 10:17 Фудбал
Андерсон: Не ме прашувајте за Ибрахимовиќ

СП 2018 | Селекторот на Шведска, Јане Андерсон не сака да зборува за евентуалната шанса Златан Ибрахимовиќ да се врати од пензија и да настапи за Шведска на Светското првенство во Русија...Шведска ја шокираше Италија и се пласираше на Светското првенство во Русија, а тоа ги повлече и прашањата дали Ибрахимовиќ ќе се врати во репрезентацијата за настап на Мундијалот.

„Ова е неверојатно! Ибрахимовиќ престана да игра за Шведска пред година и пол а ние тука се уште зборуваме за него“ - вели Андерсон.

„Треба да зборуваме за овие одлични играчи кои ги имаме во овој тим. Имаме многу херои вечерва“.

„Кога Ибрахимовиќ беше тука игравме поинаков стил на фудбал. Откако тој одлучи да замине од репрезентативниот фудбал, тој е голем шампион, но ние требаше да најдеме да се адаптираме и да го промениме стилот“.

Извор: 24FUDBAL.com.mk

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Новак Ѓоковиќ официјално изјави дека нема да игра тенис до крајот на оваа година...
Искусната Американка не може да ја спречи ниту седмиот месец од бременоста да се одмо...
Македонија | Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, ги одликуваше чле...
Македонија | Ракометниот клуб Вардар со победа од 24 - 23 над фаворизираниот фрнацу...
Поради големи проблеми на компанијата Uniklo што го спонзорира Новак Ѓоковиќ, тенисе...
Шпанската полиција привела 34 лица, меѓу кои имало и шестмина тенисери...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....