ВИЦ

Розови гаќи

Преку телефон:
- "Мила, кажи ми, што имаш на себе?"
- "Имам розови гаќи..."
- "Уф, дај малку подетално..."
- "90% памук, 10% синтетика!"

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 17 Јуни 2017 08:33 Технологија
Nokia 3310 започна со достава низ цел свет

Nokia 3310 е мобилниот што го чекавме многу одамна...Благодарение на компанијата што ја купи лиценцата, HMD Global, сега имаме модификувана верзија на Nokia 3310, која не е променета внатре воопшто, има само малку понов процесор и нов вид на дисплеј.

Инаку, играта со змијата по која е препознатлив мобилниот телефон си стои и сигурни сме дека сега носталгичарите нема да станат од играњето. Nokia 3310 официјално започна со достава низ цел свет, и затоа сега оние што рецензираат го распакуваат. На видеото одоздола може да погледнете како изгледа:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Почетокот на продажбата на iPhone X ќе доцни, а оние што не можат да почекаат до ноем...
Познатиот тестатор на телефони JerryRigEverything овој пат го грабна и iPhone 8...
200 милиони корисници ја поседуваат оваа апликација во моментот, од која ве шпионираа...
Дојде време за промена на временската линија во Facebook...
iPhone 8 е еден од најновите модели на Apple...
Instagram објави дека има 800 милиони активни корисници на месечно ниво...


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...