Сабота, 17 Јуни 2017 08:33 Технологија
Nokia 3310 започна со достава низ цел свет

Nokia 3310 е мобилниот што го чекавме многу одамна...Благодарение на компанијата што ја купи лиценцата, HMD Global, сега имаме модификувана верзија на Nokia 3310, која не е променета внатре воопшто, има само малку понов процесор и нов вид на дисплеј.

Инаку, играта со змијата по која е препознатлив мобилниот телефон си стои и сигурни сме дека сега носталгичарите нема да станат од играњето. Nokia 3310 официјално започна со достава низ цел свет, и затоа сега оние што рецензираат го распакуваат. На видеото одоздола може да погледнете како изгледа:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

PayPal постигна договор со Visa, со што му е овозможено издавање на дебитни картички ...
HMD Global исфрли нова слика од осмицата...
Дени Клауд од Кралскиот универзитет за уметност, направила додаток за раце под името ...
Луј Витон ја претстави линијата на смарт часовници Tambour Horizon...
Amabrush четката за заби сама и автоматски ви ги мие забите...
Ретко размислуваме колку сме зависни од технологијата во денешно време...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...