ВИЦ

Плавуша на испит: -Пенисот е полов орган, има коски и е долг 30cm. Професорот: -Полов орган -тоа е точно, за коски ви се причинило, а за третото - сте имале среќа!

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 17 Јуни 2017 08:38 Технологија
Sony Xperia XA Ultra добива софтверска надградба
Sony реши да го надгради дури и својот модел од средната класа...Sony Xperia XA Ultra смартфонот добива софтверска надградба со најновиот оперативен систем - Android 7.0 Nougat. Секоја чест за Sony, што побрза да го подобри софтверот на корисниците.

Овој модел беше лансиран со претходниот софтвер Android 6.0 Marshmallow.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

PayPal постигна договор со Visa, со што му е овозможено издавање на дебитни картички ...
HMD Global исфрли нова слика од осмицата...
Дени Клауд од Кралскиот универзитет за уметност, направила додаток за раце под името ...
Луј Витон ја претстави линијата на смарт часовници Tambour Horizon...
Amabrush четката за заби сама и автоматски ви ги мие забите...
Ретко размислуваме колку сме зависни од технологијата во денешно време...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...