ВИЦ

Се враќа Мујо од доктор и и вели на Фата:
- "Фато вечерва не смееш ништо да јадеш!"
- "Зошто бе Мујо!?"
- "Па докторот ми кажа да не легнувам на полн сомак!"

ТОП ВИДЕО

Децата секогаш препознаваат други деца, без разлика дали се работи за животни или луѓе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 08 Август 2017 20:28 Технологија
Нови фотографии од Galaxy Note 8
Samsung Galaxy Note 8 е премиум фаблетот што јавноста со нетрпение го очекува...Galaxy Note 8 ќе биде со Snapdragon 835 процесор, кој ќе биде неодоливо дизајниран, со 6,4 инчен екран,  4/6GB RAM меморија и 64/128GB меморија за складирање на лични податоци.Фотографии постојано излегуваат од осмицата, како и сега. Што мислите за овој модел, дали ви се допаѓа?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Уредот на Google, Home Mini, ги шпионирал и снимал разговорите со своите корисници по...
Директорот на Samsung, Квон Ох Хјун си поднел оставка...
Oculus за брзо време се етаблираше како еден од најважните играчи на полето на виртуе...
Huawei го претстави новиот таблет од MediaPad серијата, кој има привлечно тенко и алу...
Имаше голем скандал во медиумите дека Google го купува Apple...
Затоа сега Amazon мора да плати 250 милиони евра парична казна...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Герет Бејл беше топ тема на денешната прес конференција на Зинед...
Македонија | Македонскиот фудбалер им го направи преубав денот на млади деч...
Македонија | Македонскиот шампион овозможува патување на навивачите со клуб...
Англија | Жозе Мурињо знаеше какви прашања ќе го чекаат на пресот пред дуе...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...
Овие филмски сцени се навистина вредни за паметење...