ВИЦ

Си разговарале градска и селска жена.Селскава: ти со што го храниш твоено дете? Градскава: па јас го хранам со чоколино, медолино.Градскава: А ти со што го храниш?Селскава: па јас го хранам со графчелино, манџолино...

ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 09 Август 2017 09:19 Технологија
Како ви се допаѓа новиот iPhone 8?
Apple секогаш ги остава своите фанови во неизвесност...Да не се тајните информации од Иван Блас, нема да знаевме ништо досега. Протекувачот на нови информации за телефоните вели дека iPhone 8 ќе има рекордно голем екран.

Тоа значи дека трендот сега е максимизирање на дисплејот и минимизирање на рамките на телефонот. Екранот ќе се простира до самите рабови на смартфонот. Тоа значи збогатено искуство за корисниците и олеснето ракување со телефоните. Што мислите вие за ова?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Кинеската компанија Xiaomi го претстави својот паметен велосипед Mi Qicycle Mountain ...
V30 е новиот премиум модел на LG, кој ќе биде претставен пред јавноста за 2 недели...
Рекламата за осмицата на HMD Global изгледа поразувачки...
Има многу вакви слични фотографии што Facebook ги забрани...
Дроновите се голем бизнис денеска, така што може да се најдат во рацете на секој...
Виолетовата боја е многу привлечна за секој...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...