ВИЦ

Жената му шепоти на мажот:
- Се сеќаваш ли драги, кокви грмотевици и молскавици имаше кога се запознавме!?
- Да, да, се сеќавам. А јас не го сфатив сериозно предупредувањето!

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 09 Ноември 2017 11:40 Технологија
Македонија на трето место во регионот за Интернет
Од вкупно 7.519.028.970 население во светот, 3.885.567.619 луѓе користат Интернет...51,7% од светската популација користи интернет, во Европа 80,2% се користи Интернет, а од државите во регионот Македонија е на трето место, што значи дека 72,2% од граѓаните во Македонија користат Интернет.

На прво место е Словенија со 75,5%, Хрватска со 74,4%, а после Македонија следува Црна Гора со 69,9%, Босна и Херцеговина со 69,3%, Грција со 69,8%, Србија со 67,1%, Албанија со 66,4%, а последна е Бугарија со 59,8%.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Polaroid во минатото беше поим за фотографија, а сега се спушти на исто ниво како Mot...
Не можевме да поверуваме кога видовме...
Тим Кук вели дека iPad Pro е ист како компјутер...
Изгледа дека Face ID технологијата лесно може да биде излажана...
Протекоа најновите фотографии за Samsung GALAXY A7 (2018)...
Google се уште не може да успее да ги отстрани старите софтвери...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....