ВИЦ

Наставничката го прашува Перица:
- Перица, од каде добиваме струја?
- Од џунглата!
- Како мислиш од џунгла?
- Па затоа што секогаш кога дома ќе снема струја тато вели: "Кој мајмун ја исклучи струјата!?"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 13 Ноември 2017 11:25 Технологија
LG: Сте виделе ли мобилен дрон?

LG е првата компанија што излегува на пазарот со мобилен дрон...



LG U+ е мобилен дрон што секаде ќе ве следи, ќе ве фотографира и ќе ве снима под било кој агол. Освен тоа, ќе може без проблем да ги гледате вашите омилени филмови лежејќи удобно од својот кревет, а LG U+ ќе се намести под аголот што најмногу ви одговара.

Погледнете колку добро изгледа новиот модел на LG:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Американскиот гигант Ford го најави новиот модел Mustang Shelby GT500...
Apple за 5 години планира да изгради уште еден кампус во Америка...
Без оглед на тоа дали користите Instagram секојдневно или не, новата опција дефинитив...
Oд Ferrari велат дека се импресионирани од тоа што го прави Tesla, но не би можеле да...
После неколку децении истражување на вселената, околу Земјината орбита се собра голем...
Google веќе со години работи на различни проекти поврзани со уметноста...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...