ВИЦ

Си било едно циганче и го сретнал педофил на улица. Падофилот му кажал дека ако му даде да си сврши работа ке му даде мобилен. Циганчето се мислело и се согласило. Кога завршиле работа педофилот му рекол: Ајде сега пишувај 070...

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 01 Декември 2017 18:50 Технологија
Добро извежбани професионалци крадат модерна кола

Погледнете како се краде најновиот Мерцедес...Ќе си кажете дека автомобилите со современа технологија не би можеле да бидат украдени. Меѓутоа, не е така.

Мора да го погледнете ова видео, на кое јасно се гледа како двајца маскирани со два уреда го грабаат автомобилот со лажно испратени сигнали. Ја отклучуваат и си заминуваат како да се сопственици на колата:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Huawei има технологија со вештачка интелигенција за автономни возила...
Илон Маск планира до 2019 година да ја реализира програмата со лансирање на 12.000 са...
Samsung Galaxy S9 сега е во фокусот на вниманието, за кого се објавени неофицијални с...
Се повеќе низ светот се извршува плаќањето преку телефонот...
Tesla Inc. доживеал хакерски напад во компјутерите на компанијата...
Целосно новиот E-PACE е првиот компактен СУВ на Jaguar...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...