ВИЦ

Зетот им телефонира на своите дедо и баба:
– Тате, заколете го јагнето за сабота и викнете музика! Ние ќе дојдеме пред ручек!
Во сабота јагнето печено, музиката свири… Младите пристигнуваат и дедото го прашува зетот каков е поводот?
– Види, тате… со музика сум ја зел, со музика ти ја враќам.

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 17 Јуни 2017 08:14 Видео
Јодлање со Францл Ланг

Малкумина знаат за јодлањето, но ова е древна дисциплина, со која луѓето од различни планини се довикувале...

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Момчето оди по продавници за да проба колку фирмите се заштитени од лажни пари...
Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...
Ако сте тинејџер од 2000 година, и ако ве фати носталгија во 2037 година, ќе раскажув...
Лутиот џеди нема милост за никого, затоа нека внимаваат и другите да не го налутат...
Овој сензуален танчер со облини навистина има чувство за провокативно танцување...
Момците се прави легенди со свирењето, фаците што ги прават и сценскиот настап пред с...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....